Decoupage Blog i Szkoła Asket

Kolażowa Księga na bazie struktury

czyli po mojemu „decoupage w stylu hiszpańskim”.

Z nieba ukrop się leje, a u mnie w pracowni Panie prawie śpiewają „Wśród Nocnej Ciszy…..” 🙂 ,popijając mrożoną herbatę i posypując się nawzajem brokatem…żartuję 🙂

Właśnie robimy bombki, mamy do zrobienia do czwartku na warsztatach ponad 80 bombek i na razie fajnie nam idzie 🙂 Z obecnych warsztatów „Szkoła Decoupage – Christmas Edition” zrobię niedługo zajawkę, ale wpadam na szybko, aby pokazać wam kilka prac z innego warsztatu z decoupageową księgą-pudełkiem.

 Art Szkoła Asket - szkoła decoupage prace uczniów

Ten decoupage jest trochę inny, bo robi się go na bazie past strukturalnych więc miejscami jest wypukły i nie trzeba go lakierować „latami” 🙂 Po jego wykonaniu można od razu podarować komuś księgę w prezencie (na przykład), bez czekania, aż dobrze się wylakieruje. Takie są zadady tego hiszpańskiego „decoupage” , a raczej collage.

Art Szkoła Asket - szkoła decoupage prace uczniów

Art Szkoła Asket - szkoła decoupage prace uczniów

Na zdjęciach poniżej struktur nie widać, ale można chociaż obejrzeć ciekawe kompozycje kolażowe wykonane przez uczennice III etapu Szkoły Decoupage.

  Kursy decoupage dla instruktorów SzkołaKursy decoupage dla instruktorów Szkoła

Warsztat z książką kolażem

Jeżeli w wakacje ktoś chciałby nauczyć się wykonywania takich ksiąg, to 14 lipca, we wtorek w godz. 11-16.00 odbędzie się ten warsztat i można do nas dołączyć – najlepiej telefonicznie 508 26 26 32508 26 26 32.  Cena warsztatu to 250 zł. Uczestnik wykonuje własną kompozycję z papierów dostępnych w pracowni, oraz księgę gotową zabiera do domu.

Kursy decoupage dla instruktorów Szkoła

Warsztat nie jest prosty i nie polecam go początkującym osobom. Prace nie są oklejankami z gotowych kolażowych papierów, które można kupić w sklepach z decoupage albo wydrukowanymi  z netu grafikami. Są to prawdziwe kolaże wykonywane z różnych pozornie nie związanych ze sobą motywów z papierów serwetek połączone w jedną całość.

Kursy decoupage dla instruktorów SzkołaKursy decoupage dla instruktorów SzkołaJuż niedługo – może jutro lub pojutrze pokażę Wam prace z warsztatu z sekretarzykami, które także odbędą się w przyszłym tygodniu.

stara szkatułka w kształcie książki

Kursy decoupage dla instruktorów Szkoła

Przypominam także o warsztatach z manekinem który został przesunięty na dni: 20-22 lipca. Zostały już tylko dwa miejsca, więc można się jeszcze zapisać. O warsztacie z prawdziwym manekinem piszę tutaj. Wykonujemy przez 3 dni tylko manekina w prawdziwym decoupage z samodzielnie wybranymi wzorami z papierów z kolekcji Asket.

Miłego początku tygodnia…

Kursy decoupage dla instruktorów SzkołaKursy decoupage dla instruktorów SzkołaP.S.

przypominam także o wygraniu fartuszka z logo Art Szkoły przy zamówieniu papierów,

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top