Decoupage Blog i Szkoła Asket

Papier Decoupage Nowości!

Wracam prawie zza światów! Pewnie myślicie, że zapomniałam o blogu, i też przestaliście tutaj zaglądać, ale to nieprawda 🙂 Pogoda choć w Warszawie w kratkę nie nastraja mnie do wchodzenia do internetu. Poza tym musiałam trochę odpocząć od netu i tych wszystkich blogowo-facebookowych spraw. Czasami, pewnie też tak macie. 30 lipca stuknie mi 10 rok prowadzenia tego bloga – co widać z boku archiwum.

To długi czas i aż nie mogę uwierzyć, że tak już długo trwa moja przygoda blogowa. Przeżyłam już wiele mód na różne platformy blogowe, fora decoupażowe i mimo ogromnej popularności fecebooka nie zamierzam skończyć z pisaniem tutaj. Nie zawsze mam czas na wstawianie systematycznie nowych postów, co wiąże się z moim postanowieniem, jakiś czas temu, że nie będę chodziła spać nad ranem z powodu bloga.

Czas pokaże jak długo jeszcze zdołam to pociągnąć, ale na pewno do 30 lipca i trochę po!

Zostańcie ze mną, zaglądajcie, obiecuję, że teraz przez okres wakacyjny na pewno będę zaglądała tutaj częściej zważywszy na fajne warsztaty, które będę prowadziła w najbliższym czasie i nie omieszkam się z Wami podzielić zajawkami, a także mam kilka ciekawych informacji.

Na pierwszy rzut idą całkiem nowe wzory papierów. Przez dwa tygodnie między innymi siedziałam nad kilkoma wzorami, które Wam prezentuję poniżej.

UWAGA!

Dla osób zamawiających moje papiery w najbliższym czasie mam niespodziankę! Wśród osób, które złożą zamówienie od 3 do 17 lipca wylosuję trzy fartuszki ochronne z moim logo w kolorze jasnej wiosennej zieleni!

 Fartuszek od asket

Czas trwania zabawy do 17 lipca 2015 r.

A oto nowe wzory papierów.

Na początek trochę malin i owocowych inspiracji, między innymi na butelki z nalewkami, słoiki z konfiturami itd. W dwóch opcjach kolorystycznych: nasyconymi i w stylu wypłowiałego vintage.

papier do decoupage Asket Design CollectionPapier do decoupagePapier do decoupagePapier do decoupagePapier do decoupagePapier do decoupage 

DECOUPAGE PAPIERDECOUPAGE PAPIERDECOUPAGE PAPIERDECOUPAGE PAPIERDECOUPAGE PAPIERDECOUPAGE PAPIERDECOUPAGE PAPIERDECOUPAGE PAPIERDECOUPAGE PAPIERKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGEPapiery można zamawiać przez internet, albo umówić się w pracowni (przy ul. Puławskiej 103/5 w Warszawie), telefonicznie (do 25 lipca jestem w pracowni) 508 26 26 32508 26 26 32,

Wszystkie papiery- warunki dostawyWszystkie wzory są także tutaj:

 

1 thought on “Papier Decoupage Nowości!”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top