Decoupage Blog i Szkoła Asket

Konkurs podsumowanie I etapu

Bardzo dziękuję Wam za zgłoszenia do konkursu. Wszystkie dokładnie przeczytałam i wierzcie mi, trudno było mi wybrać tylko 10 osób, wiedząc ile czasu i pracy włożyliście w przygotowanie swoich materiałów.  Jednak konkurs ma swoje założenia, które trzeba respektować. Zgłosiło się 35 osób, więc konkurencja była spora. Osoby, które nie zakwalifikowały się proszę, aby się nie przejmowały, bo to zabawa, wszystko przed Wami, a inne konkursy jeszcze będą 🙂

Poniżej lista osób, które zakwalifikowały się do prezentacji na blogu, czyli do następnego etapu. Lista jest ułożona alfabetycznie. Poszczególne osoby będę prezentowała w innej niż na liście, przypadkowej kolejności, więc proszę nie brać tego pod uwagę, gdyż nie ma to znaczenia.

konkurs - podsumowanie I etapu

Począwszy od jutra będę prezentowała poszczególne prace konkursowe.

A tymczasem pokazuję konewkę z zeszłego roku z wiosennych warsztatów, które były prowadzone do jesieni. Konewka truskawkowa była jedną z trzech wersji, które można było zrobić na zajęciach. W tym roku postanowiłam także przywrócić warsztaty z wiosenną konewką, ale w całkiem innej, ale bardzo wiosennej odsłonie. spękania jednoskładnikowe na metalu

konewka decoupage

motyw truskawkowy na konewce

Zapraszam także na niedzielne warsztaty – /3 kwietnia/ świąteczne: „Jajeczny kurs świąteczny”. To już ostatnia odsłona w tym roku tego kursu. Następny kurs będzie dopiero w przyszłym roku. Zrobimy aż cztery jajka różnymi technikami. Jest jeszcze parę miejsc. Zapraszam serdecznie!

1 thought on “Konkurs podsumowanie I etapu”

  1. Daleko mi jeszcze aby choć w połowie dorównać ……..co ja mówię jakiej połowie !….ale podziwiam , podziwiam i uczę się wg mnie od najlepszych. Jestem pod wrażeniem Pani prac, Asket.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top