Decoupage Blog i Szkoła Asket

Kończy się konkurs

Uprzejmie informuję, że kończy się termin nadsyłania prac do konkursu, dzisiaj do godz. 24 jest jeszcze czas na przysłanie swoich prac. Wszystkie osoby, które wysłały swoje prace, a nie otrzymały ode mnie maila zwrotnego proszę o wysłanie ponownie. Na każde zgłoszenie wysłałam takowego maila z informacją czy zgłoszenie zostało przyjęte, czy nie i dlaczego.

 

Niestety nie mam teraz czasu na pisanie dużo na blogu. Ale zgodnie z obietnicą informuję, że na zdjęciu z poprzedniego postu widnieje Michael Jackson podczas charakteryzacji do krótkiego filmu muzycznego pt. „Ghosts”/Duchy/. W tym filmie Michael gra dwie postaci, złego burmistrza – który widnieje na owym zdjęciiu, oraz Maestro, czyli siebie. Poniżej dowód na to, że to naprawdę Michael Jackson, a głos którym mówi jako burmistrz jest to jego prawdziwy głos, jakim mówił prywatnie w gronie rodzinnym. Wysoki głos, którym śpiewał i mówił był sztucznym głosem, którym się posługiwał oficjalnie. Naprawdę nie do wiary, że można tak się zmienić! Oglądając „Ghosts” po raz pierwszy w ogóle nie zdawałam sobie sprawy z tego, że ten gruby facet to Michael w przebraniu, dopiero film o tym,  jak kręcono „Duchy” pokazał co jest grane.

Poniżej pierwsza i druga część filmu o kręceniu „Duchów”


 

Tutaj można zobaczyć cały film „Ghosts”:

 
Osoba, która zgadła jako pierwsza i zapisała to w komentarzu j pod postem jest proszona o podanie na mojego maila swojego nazwiska oraz adresu do wysyłki, – otrzymujesz ode mnie drobny upominek.

Pozdrawiam Asket

1 thought on “Kończy się konkurs”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top