Kończy się konkurs

||Kończy się konkurs

Uprzejmie informuję, że kończy się termin nadsyłania prac do konkursu, dzisiaj do godz. 24 jest jeszcze czas na przysłanie swoich prac. Wszystkie osoby, które wysłały swoje prace, a nie otrzymały ode mnie maila zwrotnego proszę o wysłanie ponownie. Na każde zgłoszenie wysłałam takowego maila z informacją czy zgłoszenie zostało przyjęte, czy nie i dlaczego.

 

Niestety nie mam teraz czasu na pisanie dużo na blogu. Ale zgodnie z obietnicą informuję, że na zdjęciu z poprzedniego postu widnieje Michael Jackson podczas charakteryzacji do krótkiego filmu muzycznego pt. „Ghosts”/Duchy/. W tym filmie Michael gra dwie postaci, złego burmistrza – który widnieje na owym zdjęciiu, oraz Maestro, czyli siebie. Poniżej dowód na to, że to naprawdę Michael Jackson, a głos którym mówi jako burmistrz jest to jego prawdziwy głos, jakim mówił prywatnie w gronie rodzinnym. Wysoki głos, którym śpiewał i mówił był sztucznym głosem, którym się posługiwał oficjalnie. Naprawdę nie do wiary, że można tak się zmienić! Oglądając „Ghosts” po raz pierwszy w ogóle nie zdawałam sobie sprawy z tego, że ten gruby facet to Michael w przebraniu, dopiero film o tym,  jak kręcono „Duchy” pokazał co jest grane.

Poniżej pierwsza i druga część filmu o kręceniu „Duchów”


 

Tutaj można zobaczyć cały film „Ghosts”:

 
Osoba, która zgadła jako pierwsza i zapisała to w komentarzu j pod postem jest proszona o podanie na mojego maila swojego nazwiska oraz adresu do wysyłki, – otrzymujesz ode mnie drobny upominek.

Pozdrawiam Asket

One Comment

  1. decupaj 4 kwietnia 2011 at 18:00 - Reply

    asket Hello, you receive my mail?

Napisz komentarz