Decoupage Blog i Szkoła Asket

Kursy Decoupage

KURSY DECOUPAGE WARSZAWA

Bogate doświadczenie oraz wiedza sprawiły, że zaufało mi setki klientów przez dwanaście lat mojej pracy i z ochotą uczęszczali na różne warsztaty i  kursy decoupage oraz dekorowania mebli. Każdy kurs lub warsztat to odrębny moduł, na którym dogłębnie można nauczyć się poszczególnych technik. Aktualna oferta wielu stopni kursów i kilkadziesiąt rodzajów warsztatów. W Szkole Decoupage możesz nauczyć się kompleksowo technik dekoracyjnych przedmiotów z decoupage na czele, a w Szkole Shabby Chic – malowania, dekoracji i stylizacji mebli.

Poniżej, tuż pod tym menu znajduje się tabela ze szczegółowym programem kursów decoupage. Pamiętaj, że zawsze możesz zgłosić swój udział nawet w ostatniej chwili: tel. 508 26 26 32. e-mail asket@tlen.pl

Jeżeli nie jesteś w stanie dołączyć do grupy na kurs grupowy zaznaczony w terminarzu, możesz umówić się na kursy i konsultacje indywidualne, w miarę wolnych terminów, w cenie 80 zł za godzinę.

UWAGA! Pracownia jest czynna dopiero na 10 min przed rozpoczęciem kursu. Osoby, które przychodzą wcześniej muszą poczekać na zewnątrz budynku.

Wszystkie programy kursów poniżej są moimi programami autorskimi wypracowanymi przez lata pracy i doświadczeń (chyba, że wyraźnie zaznaczam, że tak nie jest), i nie zezwalam nikomu, nawet moim kursantom na ich kopiowanie, przerabianie, przystosowanie i wykorzystywanie w żaden sposób i do żadnych celów.

Terminy kursów: Każdy kurs sprawdź w TERMINARZU. Tam zawsze jest aktualny termin, a jeżeli np. kurs się już odbył zadzwoń i zapytaj o nowy termin.

Wszystkie zgłoszenia proszę składać na adres:

asket@tlen.pl lub pracownia@pasjadecoupage.pl

lub telefonicznie: Asket  +48 508 26 26 32

Miejsca na kursy należy rezerwować za pomocą wpłaty zaliczki 80 zł na konto
i jednocześnie zgłoszenie telefoniczne bądź e-mailem. Tylko telefoniczne bądź e-mailowe zgłoszenie nie gwarantuje miejsca na warsztatach, dlatego im wcześniej dokonasz wpłaty tym lepiej.

Podczas kursów w pracowni można się zaopatrzyć we wszystkie narzędzia materiały i preparaty do decoupage, a także w papiery i pojedyncze serwetki. Weź ze sobą dodatkowe pieniądze oprócz honorarium za kurs, na wypadek gdybyś chciała kupić sobie pudełko do ozdobienia, czy jakiś papier. W pracowni nie można płacić kartą. Wybór jest naprawdę duży.

Na kurs weź ze sobą torbę, a w przypadku jajek czy bombek jakieś pudełko, aby bezpiecznie dowieźć swoje piękne dekoracje bez szwanku do domu! kursy dekupażu w Warszawie   

 

KURSY DECOUPAGE

 w najbliższy weekend odbędą się w mojej pracowni:

w piątek czyli już dzisiaj: od 17.30 tabliczka cupcakes. Warsztat z efektem 3D:

decoupage

W sobotę, kurs pt.: PODSTAWY DECOUPAGE, czyli technika serwetkowa od A do Z. Na tym kursie jak zwykle uczestnicy nabędą solidne podstawy o tej technice oraz w ramach kursu, otrzymują półtoragodzinny film instruktażowy. Film ten, nie jest zamiennikiem kursu, a jego dopełnieniem. Niezależnie od kursu film można zakupić oddzielnie, tutaj są informacje na ten temat jak go zakupić.

W niedzielę natomiast odbędzie się warsztat Wazon z efektem marmuru i transferem. Jest to ostatni warsztat z tym wazonem, więc osoby, które mają ochotę się na niego wybrać, mają „ostatni dzwonek”. Na tym warsztacie kolorystyka wazonu jest dowolna. Poniżej przykłady moich dwóch prac.

decoupage - transfer

Ze względu na wykorzystanie konturówek, które długo schną wazon będzie do odebrania z pracowni w następnych dniach. W przeciwnym wypadku kursanci muszą się liczyć z tym, że zabiorą wazon niedokończony bądź z mokrą farbą.

efekt marmuru

Wszyscy, którzy czekają na nowy terminarz informuję, że jutro, bądź pojutrze pojawi się na stronie. Zajęłam się małym remontem i niestety nie miałam czasu go uzupełnić.

A dla osób, które czekają na nowości w pracowni: tak przyszły już wydmuszki gęsie w pudełkach, plastikowe jaja z pleksi, a także nowe serwetki z wiosennymi wzorami,

Konturówki niemieckie złote, srebrne, miedziane, białe, perłowe, a także crackle dwuskładnikowe Dala.

Jest także cała masa serduszek z mdfu – od dużych po małe oraz gips ceramiczny i formy do odlewów gipsowych.

Przyszły także patyny akrylowe.

Moje papiery „się robią” i będą może już w przyszłym tygodniu, w piątek na spotkaniu decoupażystów.

Na razie nowości bez zdjęć, ale zapraszam wszystkich serdecznie, choć pogoda daje popalić!

Asket

1 thought on “KURSY DECOUPAGE”

  1. magicznaoctava

    Witam,
    bardzo dziękuję za komentarze, miałam ze Szczecina na kursach parę osób, więc nie zawsze to, co dla nas znaczy „daleko” dla innych też 🙂 . Warszawa nie leży w drugim końcu świata. Tak jak poprzednio papiery będzie można kupić przez internet.
    pozdrawiam serdecznie i weekendowo

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top