KURSY DECOUPAGE

 w najbliższy weekend odbędą się w mojej pracowni:

w piątek czyli już dzisiaj: od 17.30 tabliczka cupcakes. Warsztat z efektem 3D:

decoupage

W sobotę, kurs pt.: PODSTAWY DECOUPAGE, czyli technika serwetkowa od A do Z. Na tym kursie jak zwykle uczestnicy nabędą solidne podstawy o tej technice oraz w ramach kursu, otrzymują półtoragodzinny film instruktażowy. Film ten, nie jest zamiennikiem kursu, a jego dopełnieniem. Niezależnie od kursu film można zakupić oddzielnie, tutaj są informacje na ten temat jak go zakupić.

W niedzielę natomiast odbędzie się warsztat Wazon z efektem marmuru i transferem. Jest to ostatni warsztat z tym wazonem, więc osoby, które mają ochotę się na niego wybrać, mają „ostatni dzwonek”. Na tym warsztacie kolorystyka wazonu jest dowolna. Poniżej przykłady moich dwóch prac.

decoupage - transfer

Ze względu na wykorzystanie konturówek, które długo schną wazon będzie do odebrania z pracowni w następnych dniach. W przeciwnym wypadku kursanci muszą się liczyć z tym, że zabiorą wazon niedokończony bądź z mokrą farbą.

efekt marmuru

Wszyscy, którzy czekają na nowy terminarz informuję, że jutro, bądź pojutrze pojawi się na stronie. Zajęłam się małym remontem i niestety nie miałam czasu go uzupełnić.

A dla osób, które czekają na nowości w pracowni: tak przyszły już wydmuszki gęsie w pudełkach, plastikowe jaja z pleksi, a także nowe serwetki z wiosennymi wzorami,

Konturówki niemieckie złote, srebrne, miedziane, białe, perłowe, a także crackle dwuskładnikowe Dala.

Jest także cała masa serduszek z mdfu – od dużych po małe oraz gips ceramiczny i formy do odlewów gipsowych.

Przyszły także patyny akrylowe.

Moje papiery „się robią” i będą może już w przyszłym tygodniu, w piątek na spotkaniu decoupażystów.

Na razie nowości bez zdjęć, ale zapraszam wszystkich serdecznie, choć pogoda daje popalić!

Asket

One Comment

  1. magicznaoctava 2 lutego 2013 at 20:54 - Reply

    Witam,
    bardzo dziękuję za komentarze, miałam ze Szczecina na kursach parę osób, więc nie zawsze to, co dla nas znaczy „daleko” dla innych też 🙂 . Warszawa nie leży w drugim końcu świata. Tak jak poprzednio papiery będzie można kupić przez internet.
    pozdrawiam serdecznie i weekendowo

Napisz komentarz