Decoupage Blog i Szkoła Asket

Letnie konewki w stylu romantycznym

Latem bardzo lubię ozdabiać konewki, bo przypominają mi o pięknym letnim ogrodzie, pełnym kwiatów i unoszących się nad nimi motyli i brzęczących owadów zwabionych zapachem i kolorem. Szczególnie osobom takim jak ja, mieszkającym w miastowej dżungli, tęskniącym za pięknem naszej letniej przyrody, romantyczna, kwiatowa konewka, choć w mikroskopijnej części staje się jakimś zastępnikiem. Moja, pokazywana już jakiś czas temu stoi na moim kuchennym oknie.

Takie też konewki robią na kursach i warsztatach w Szkole Decoupage moje uczennice, zobaczmy, jakie konewki będę stały na ich oknach:

konewka - warsztat decoupage

konewka - warsztat decoupage

konewka - warsztat decoupagekonewka - warsztat decoupagekonewka - warsztat decoupagekonewka - warsztat decoupagekonewka - warsztat decoupagekonewka - warsztat decoupagekonewka - warsztat decoupagekonewka - warsztat decoupage

Najbliższe warsztaty z letnią konewką odbędą się już niedługo, bo w piątek, 17 lipca w godz. 11-16.00. Będziemy dekorować konewkę z efektem crackle jednoskładnikowego oraz malowaną koronką w technice decorative painting. (cena 250 zł). Wzory i kolory do wyboru z całej kolekcji papierów Asket. Można się jeszcze zapisać na kurs, telefonicznie: 508 26 26 32508 26 26 32.

A dla tych, którzy samodzielnie będą chcieli zrobić taką konewkę, poniżej papiery, które zostały wykorzystane przez panie do dekoracji konewek.

papier do decoupage - różne wzory z kolekcji Asket

papier do decoupage - różne wzory z kolekcji Asketpapier do decoupage - różne wzory z kolekcji Asket

papier do decoupage - różne wzory z kolekcji Asketpapier do decoupage - różne wzory z kolekcji Asketpapier do decoupage - różne wzory z kolekcji Asketpapier do decoupage - różne wzory z kolekcji Asketpapier do decoupage - różne wzory z kolekcji Asketpapier do decoupage - różne wzory z kolekcji Asketpapier do decoupage - różne wzory z kolekcji Asketpapier do decoupage - różne wzory z kolekcji Asketpapier do decoupage - różne wzory z kolekcji AsketPapiery można zamawiać przez internet, albo umówić się w pracowni (przy ul. Puławskiej 103/5 w Warszawie), telefonicznie (do 25 lipca jestem w pracowni) 508 26 26 32,

Wszystkie papiery- warunki dostawyWszystkie wzory są także tutaj

P.S.

Przypominam także o promocji na papiery jeszcze przez tydzień  do 17 lipca zamawiając papiery internetowo można wziąć udział w losowaniu 3 fartuszków z logo Art Szkoły 🙂 serdecznie zapraszam :)

Asket

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top