Decoupage Blog i Szkoła Asket

Zegary z Kwiatami

Rzadko wykonuję zlecenia na konkretne przedmioty z braku czasu, ale ostatnio miałam go trochę więcej i zrobiłam na zamówienie dwa zegary. Miały być z dużymi kwiatami i widocznymi cyframi, takimi jak ten tutaj. Jako, że uwielbiam robić zegary, chętnie przyjęłam wyzwanie i po uzgodnieniu kolorystyki zrobiłam do nich specjalnie wzory papierów, które można już zakupić w mojej pracowni albo internetowo tutaj.

Z tego wzoru powstał taki zegar:

papier do decoupage

Są to piękne klematisy w kolorach różowo-fioletowych

zegar kwiatowy decoupage

Oraz drugi mniejszy 35 cm z tradycyjnymi pastelowymi różami:

papier do decoupage

zegar kwiatowy decoupage

Uwaga:

Dla tych wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się na kursie jak wykonać trochę inny zegar z postarzeniami w stylu vintage, informuję, że w sobotę, 18 lipca, w godz. 11-16.00 – będziemy ozdabiać duży zegar 45cm.  Można się jeszcze zapisać na warsztaty tel. 508 262632. (cena 250 zł).

zegar kwiatowy decoupage

technika decoupage na zegarzePozdrawiam na nowy tydzień 🙂 aby Wam słoneczko dopisywało

Asket

1 thought on “Zegary z Kwiatami”

  1. co znaczy „zrobilam zegary ” ???
    Przeciez to sa zegary gotowe,najwyzej przerobione a tak czy owak zerzniete z chinskich,takich jak dla przykladu chocby te,….
    http://www.aliexpress.com/item/Mediterranean-European-country-home-garden-retro-living-room-wall-clock-mute-creative-decorative-roses-sun-movement/32260576456.html?spm=2114.32010308.4.99.cvvy2Q

    http://www.aliexpress.com/af/wall-clock-the-rose-garden.html?ltype=wholesale&d=y&origin=n&SearchText=wall+clock+the+rose+garden&initiative_id=SB_20150712185621&isViewCP=y&catId=0

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top