Decoupage Blog i Szkoła Asket

Muszelkowy Stołeczek, czyli dekorowanie mebli

Bardzo Wam dziękuję, za słowa otuchy, które do mnie piszecie. Choć macie wątpliwości co do moich intencji. Więc piszę: sprawiedliwość to bardzo mocne słowo i ma bardzo dużą siłę sprawczą. Tego tylko chcę i wiem, że niedługo już się stanie. Jak zwykle, w przypadku, gdy coś wypowiadam i piszę, bo tego chcę. I nie biorę pod uwagę żadnych odstępstw.

Dziękuję także za miłe komentarze dotyczące moich prac. Choć obiecałam więcej pisać i zamieszczać na blogu nadal mam mało czasu na „surfowanie” /lubię to słowo :)/ po sieci i nadal rzadko będę odpisywać na maile. Brak czasu – po prostu. Wczoraj np. pół dnia zebrało mi się na obrobienie masy zdjęć, aby wstawić je na strony, a drugie pół spędziłam w różnych sklepach i hurtowniach. I tak to niewiele co powinnam zrobić, bo np. meble niedokończone nadal czekają na swoją kolej, pracownia jest nie posprzątana, stosy niedokończonych decupaży i pomysłów… Ale cóż, przyszło już mi pogodzić się z tym, że moje miejsce tak będzie wyglądać.

Do Tamary, która pyta o złocenia odpowiadam: to są złocenia- nie farba.

Ktoś mnie także pytał o kurs transferów krok po kroku – obiecałam, pamiętam, ale w najbliższym miesiącu nie będę miała na to czasu. Może w kwietniu lub w maju – kiedy będzie już po świętach wielkanocnych.

Dzisiaj chciałabym krótko Wam pokazać stołeczek, który zrobiłam dla mojej mamy na gwiazdkę. Stołek jest wykonany techniką serwetkową- wycinanką. Zdjęcie zrobione pośpiechem już w domu obdarowanej.

Moja mama zażyczyła sobie muszelki. Dobrze, że ją zapytałam, co ma być na stołku, bo planowałam zupełnie coś innego.Zdziwiłam się, gdy powiedziała mi, że chciałaby muszle.

Więc zgodnie z jej zamówieniem, stołek jest w muszle.

stołek decoupage, technika serwetkowa

 

1 thought on “Muszelkowy Stołeczek, czyli dekorowanie mebli”

  1. wiem ze to nie jest proste, tak sobie tylko pomyslalam i moze lepiej byloby miec wpolniczke niz pracownice. A tak oglnie to podobaja mi sie prawie wszystkie twoje prace, sa dowodem na to ze decoupage to nie tylko przyklejanie serwetek ,jak mysla niektorzy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top