Decoupage Blog i Szkoła Asket

Kurs Online – Latarenka Świąteczna 3D w Dwóch Odsłonach

Kurs Online – Latarenka Świąteczna 3D w Dwóch Odsłonach

Latarenka świąteczna to od lat nieodłączny element świąt w moim domu. Najpierw była zwykła drewniana latarnia, potem postanowiłam zrobić coś bardziej decoupageowego.

Przyznam się, że wszystkie latarenki, które zrobiłam zostały sprzedane lub podarowane, więc nie miałam nic nowego do pokazania. Zdjęcia także gdzieś umknęły mi w ciągu tych lat, dlatego postanowiłam zrobić coś ekstra na ten kurs. W rezultacie kilka dni temu powstała latarenka w stylu vintage, czyli dla miłośników staroci i shabby chic. Pozłacana, z barokowymi girlandami z masy, cała spatynowana wygląda trochę inaczej niż jej "starsze siostry", ale to lepiej, bo na tym kusie powstaną dwie wersje i ta druga będzie bardziej dla nowoczesnych miłośników.

Latarenka – ala relikwiarz 🙂

latarenia z ikei ozdobiona wyciskami

„O! Jaki ładny relikwiarz zrobiłaś”, wykrzyknął mój mąż wskazując na latarenkę, którą ostatnio zrobiłam.

Tak , wyszedł taki mały klejnocik 🙂 Oczywiście miłośnicy świątecznych kolorów czerwieni i zieleni będą trochę zawiedzeni, ale czasem lubię zrobić bardzo postarzanego ze złoceniami trochę w barokowym stylu.

Zresztą uczestnicy tego kursu będą mieli okazję zrobić dwie dekoracje: jedną z postarzanymi elementami – jak na obrazku powyżej oraz drugą – bardziej kolorową ze śniegiem i wesołymi dekoracjami świątecznymi!

Chcesz zrobić dwie śliczne dekoracje świąteczne do swojego domu, a w dodatku nauczyć się kilku przydatnych technik dekoracyjnych, które możesz wykorzystać w swoich innych dekoracjach?

.

 

Warsztat Świąteczny Online z Latarenką w 2 Wariantach:   Decoupage 3D oraz 3d scrap.

 

latarenka zaśnieżona asket
latarnia świecznik z aniołami
dekoracje na święta rekodzieło
Latarnie z ikei
Latarenka z aniołami na święta
decoupage gwiazdka

MASTERCLASS z ASKET ONLINE

Warsztat z Latarenką Decoupage 3D i scrap krok po kroku.

Program Kursu Online w specjalnej grupie na Facebooku

Kurs zawiera kilka godzin warsztatu instruktażowego, podczas którego wykonam 2 dekoracje:
  1. dekorację w stylu vintage z wyciskami, postarzaniem i trójwymiarowym decoupage 3D oraz udekoruję różnymi ozdobnikami świątecznymi.
  2. dekorację u uproszczonymi elementami (w technice scrap) z pastą strukturalną, jednak nie mniej atrakcyjną 🙂

Nauczysz się:

  • Jak przygotować swój warsztat oraz jakie materiały i preparaty należy skompletować aby wykonać dekorację trójwymiarową na kursie.
  • Następnie przejdziesz ze mną przez cały proces dekoracji z uwzględnieniem nakładania wycisków, malowania, postarzania aby wyglądało na stare w stylu vinatage oraz ozdabiania szybek, aby po podświetleniu było widać motywy, czyli nakładania trójwymiarowego decoupage, .
  • Aby urozmaicić świąteczną dekorację dodamy kilka ozdobników świątecznych jak śnieg, brokat, przyczepimy koraliki albo domalujemy inne ozdóbki.
  • Pokażę także drugą uproszczoną wersję latarenki- którą będą mogły zrobić także dzieci czy osoby niemanualne.
  • Osoby, które będą chciały zamówić zestaw czy tzw. KIT- otrzymają możliwość zakupienia w sklepie Asket – niezbędnych materiałów do wykonania swojej dekoracji, a także specjalny papier mojego autorstwa.

Ważne! Warsztat online wykupujesz dożywotnio do momentu trwania Facebooka!

Świetnie! Rezerwuję Teraz

KTO BĘDZIE CIĘ UCZYŁ?

Asket
AsketZałożycielka Art Szkoły Asket i Wieloletni Nauczyciel
W przeciągu swojej pracy trenera decoupage i technik artystycznych przeszkoliła kilkadziesiąt tysięcy osób. Wiele z nich kończyło całe cykle szkoleń takich jak Szkoła Decoupage™ (240godz.) czy Szkoła Shabby Chic™ (110godz.). W swojej pracy stawia przede wszystkim na jakość zarówno wykonywanych prac jak i przekazywanej wiedzy. Duże doświadczenie w pracy z ludźmi pozwoliło jej na wypracowanie łatwego przedstawiania trudnych zagadnień dekoratorskich.

Co konkretnie wchodzi w skład kursów?

Każdy z Kursów to kilka godzin nagranych wideo lekcji Etapów krok po kroku jak wykonać daną dekorację pokazaną na zdjęciu. Lekcje się przeprowadzone etapami, tak, jak dekoruje się przedmioty w technice decoupage. Nie robimy skrótów, ani nie przewijamy szybkości. Wszystko zgodnie z czasem całkowitym w jakim wykonana jest dekoracja. Otrzymujesz również listę materiałów i preparatów potrzebną do wykonania swojej dekoracji. Możesz dokupić tzw. KIT, czyli zestaw - do wykonania takiej dekoracji
dekoracja boże narodzenie hand made

Okno Promocyjne Na Kurs z Latarenką – Ile Zapłacę Za Kursy W Promocji?

 

Rozpoczynamy przedsprzedaż warsztatu z dużą zniżką promocyjną, że jeżeli zbierzemy grupę 10 osób do 18 grudnia – warsztat odbędzie się jeszcze przed świętami, dlatego nie trać czasu i zamów go już teraz. Okno promocyjne na ten warsztat jest takie:

Do 27 grudnia do godz. 24.00

Chcę Zarezerować Kurs z Latarenką

od 28 grudnia do 10 stycznia 22

od 11 stycznia 22

Okno Promocyjne  jest to przedsprzedaż kursu do 10 stycznia 22! – oznacza, że kurs zostanie uruchomiony, w przypadku, gdy zgłosi się na niego minimum 10 osób!

pomysły na dekoracje świąteczne

JAK MOGĘ SKORZYSTAĆ Z KURSU ONLINE U ASKET?

Wystarczy, że masz konto na Facebooku

Przedsprzedaż tego kursu oznacza, że kurs zostanie uruchomiony, w przypadku, gdy zgłosi się na niego minimum 10 osób. Dodamy Cię do grupy i będziesz czekać aż zbierze się grupa. Jeżeli liczba uczestników do 10 stycznia 2022 nie osiągnie 10 osób – zwrócimy Ci na konto całą kwotę za kurs.

Rezerwuję Kurs

.

Czy są teraz inne nowe kursy online?

Mamy teraz okno promocyjne na 4 kursy, tutaj są 3 pozostałe nowe kursy:

NOWE KURSY ONLINE
dekoracje świąteczne do ogrodu
latarenki z ikei

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top