Decoupage Blog i Szkoła Asket

Nowy szablon, Klarcia

Ostatnio trochę się u mnie dzieje i nie mogę z niczym nadążyć.

W sobotę wieczorem odeszła moja ostatnia kotka. Miała 13 lat, umierała na rękach mojej mamy, a ja byłam od niej daleko… Przez ostatnie dwa tygodnie nic nie jadła i nawet lekarz nie potrafił jej pomóc. Przykro mi jest przez cały ten czas… czas nieubłagalnie płynie… Pamiętam jak odcinałam jej pępowinę, jakby to było wczoraj. Przykro mi, że konała w bólu i cierpieniu… W takim momencie zdaję sobie sprawę, że każdy ma swój koniec i nigdy nie będzie już tak jak kiedyś.

 

Druga sprawa to nowy layout bloga. Dzięki kochanej Kate, która robi piękne szablony na blogi mój blog otrzymał trzecią kolumnę! Szablony Kate można podziwiać na wielu blogach bloxowych i od dawna byłam jej fanką. Robi piękne i nie przeładowane graficznie strony (z kolei mi się czasem zdarza przedobrzyć).

Od wczoraj siedzę nad nowym banerkiem i grafiką.
Kate zrobiła mi też zwijane archiwum oraz ostatnie komentarze blogowe, nawet zegar, który denerwował mnie, bo był w niewłaściwym miejscu znalazł się teraz tam gdzie być powinien. Nie zrobiłam jeszcze wszystkiego, ale będzie to musiało poczekać do niedzieli. Jutro jadę bowiem na chwilę do mamy 250 km i z powrotem.

1 thought on “Nowy szablon, Klarcia”

  1. szablonykatemac

    przykro mi z powodu Twojego kota; sama jestem zadeklarowaną wielbicielką/właścicielką psa i z niepokojem myślę, że mój zwierzak ma już pół życia za sobą

    co do szabloników to robię nieprzeładowane aby właściciel bloga mógł sobie poszaleć 😉 A Twój podziwiam od tak dawna, że udzielenie Ci pomocy w sprawie trzeciej szpalty było przyjemnością

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top