Decoupage Blog i Szkoła Asket

O Dobrym Decoupage Decyduje Kompozycja – Wyzwanie

O Dobrym Decoupage Decyduje Kompozycja – Wyzwanie

O Dobrym Decoupage Decyduje Kompozycja z Motywów Papierowych

Dołącz do nowego wyzwania na Facebooku!

Romantyczne papiery Asket

Kontynuujemy ćwiczenie prawdziwego decoupage. Jak wspomniałam w poprzednim Livie fanpage Facebooka, zapraszam Was do dołączenia do nowego wyzwania w mojej grupie: „Asket Blog” na Facebooku, które będzie polegało ta ćwiczeniu techniki kompozycji elementów z papieru od jutra: 23 maja do soboty 27 maja.

Oto zasady wyzwania w grupie: asket.blog na Facebooku

Wytnij papier do decoupage z kilkoma wzorami i zrób 3 różne kompozycje, zrób 3 zdjęcia tych kompozycji i zamieść je na grupie. Ćwiczenie ma polegać na zrobieniu samej kompozycji, zatem nie trzeba nic malować, ani przyklejać – wystarczy ułożenie wzorów.

  • Możesz użyć różnych przedmiotów i na każdym zrobić inną kompozycję albo jednego przedmiotu, tak jak ja wykorzystałam wzór z klasycznego papieru z różowymi magnoliami ED406 i zrobiłam 3 różne kompozycje na obrotowej tacy
  • Możesz łączyć wzory z innych papierów czy serwetek, jak np. na poniższym padzie do dokumentów wzór z magnolią i serwetka.
  • Zrób kompozycję, która składa się z kilku elementów. Jednoelementowy wzór to jak granie jednym palcem na pianinie i nie uczy wiele.
  • Kompozycję na przedmiotach pionowych możesz przykleić delikatnie taśmą malarską lub masą wielokrotnego użytku.

Wyzwanie możesz zrobić od nowa wycinając nowy papier lub możesz skorzystać ze wzorów już wyciętych na poprzednim wyzwaniu lub ze wzorów, które masz w swoim archiwum. Ważne jest, aby ćwiczyć komponowanie jak pianista akordy.

sklep dekupz

Wskazówka: Nie bójcie się rozcinać wzorów lub nawet wycinać z nich poszczególne elementy. To ma być kompozycja, więc, jeżeli jakiś kwiatek lub listek jest Wam potrzebny – to nożyczki i ciach! Ja wykorzystałam nowy wiosenny papier z kolekcji przedświątecznej ten:

papier do dekupażu

Już na dniach powstała nowa piękna kolekcja papierów klasycznych i ryżowych – specjalnie do komponowania i wycinania

Chcę zobaczyć nowości

Wszystkie Klasyczne i Ryżowe papiery można zamówić tutaj:

Przechodzę do Sklepu z Papierami

Grupa Asket Blog, na facebooku w której jest wyzwanie, do którego można dołączyć jest tu:

Chcę dołączyć do wyzwania na Facebooku!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top