Decoupage Blog i Szkoła Asket

Patera z kloszem i szkatułka książka

Udało mi się zaktualizować terminarz kursów i warsztatów decoupage na najbliższy czas.

W najbliższym tygodniu, w środę odbędzie się warsztat z Ikoną. Wykonamy tryptyk ze złocieniami, Ten warsztat odbędzie się już od godz. 12.00.

Z kolei w weekend odbędą się dwa całkiem nowe warsztaty.

W sobotę, od godz. 11.00 odbędzie się warsztat, decoupage na szkle, pt: „Paterka z kloszem na ciastko lub babeczkę”. Ten warsztat z uwagi na małą ilość paterek, które mi zostały odbędzie się tylko raz i mam jeszcze 3 ostatnie miejsca. Paterka nie jest bardzo duża, ale pracy jest wystarczająco dużo jak na 6 godzin. Ozdabiamy ją na opak oraz na zewnątrz, a klosz na zewnątrz.

klosz - patera na ciastka

decoupage z motywem babeczek

W niedzielę za to odbędzie się warsztat dla osób, które chciałyby zrobić wyjątkową szkatułę na swoje sekrety lub nie mają jeszcze pomysłu na pomysł dla dziecka na I komunię.

Wykonamy bowiem szkatułkę w postaci starej książki, do wyboru w dwóch wariantach: „Pamiątkę I Komuni” z Aniołkiem lub „Book Of Secrets” z damą.

SZKATUŁKA Książka decouapage

pudełko - książka retro

pudełko - w postaci książki

Więcej opisów dotyczących warsztatów jest na stronie pasjadecoupage.pl w zakładce warsztaty Patrz także terminarz najbliższych kursów.

Po wszystkie szczegóły zapraszam na stronę

tutaj

życzę Wam miłego nowego tygodnia.

Pozdrawiam serdecznie

Asket

stylowa szkatuła w kształcie księgi

1 thought on “Patera z kloszem i szkatułka książka”

  1. Pomysł na ozdobienie patery oraz jego realizacja bardzo mi się podobają. Przyjemnie jest oglądać Pani prace, bo widać w nich dbałość o każdy szczegół. 🙂 Pozdrawiam serdecznie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top