Decoupage Blog i Szkoła Asket

Podsumowanie konkursu jubileuszowego, ogłoszenie wyników

Przyszła pora na ogłoszenie wyników konkursu.

Zadecydowałam, że w tym roku zwycięzcę wybierze niezależna osoba, na którą wpływ będą miały tylko i wyłącznie prace nadesłane.

Wiem, że przez to pewnie było mniej emocji, jak na przykład w przypadku głosowania na blogu, ale czuję, że tak jest właściwie. Doświadczona poprzednimi konkursami, w których prace wysyłały osoby, które później nieuczciwie zdobywały głosy np. podając swoje linki na jakimś forum, albo portalu studenckim nie związanym w ogóle z decoupage (tak, niestety przy podglądzie adresów IP to było widać), nie chciałam, aby ktoś zdobył nagrodę w ten sposób. Nienawidzę oszustów, a dla mnie takie traktowanie sprawy, aby wygrać za wszelką cenę bez względu czy praca się podoba innym jest oszustwem. Bo w takim wypadku nie wygrywa ten, kto jest najlepszy, ale ten kto ma więcej znajomych albo większy dostęp do różnych komputerów. Taka jest niestety rzeczywistość z którą się muszę zmierzyć, więc ograniczyłam to polskie kombinowanie jak tylko mogłam.

Z kolei na konkurs zgłosić się mógł każdy, także moi uczniowie lub osoby które znam. Nie chciałam sama kierować się osobistą sympatią lub antypatią, więc powierzyłam to zadanie Krzysztofowi, który kierował się absolutnie tylko swoimi kryteriami jako dziennikarz i myślę, że werdykt jest jaki być powinien. Zatem wklejam informację od Krzysztofa:

I MIEJSCE W KONKURSIE

„Pierwsze miejsce przyznaję Panu Ryszardowi Kubaszewskiemu, który nie tylko przełamał obiegowe stereotypy: decoupage jest domeną kobiet, ale odnalazł w nim nowy sens życia. Spodziewam się, że gdy przyjedzie po nagrodę, udzieli mi wywiadu, który pozwolę sobie zamieścić na blogu Asket.

II MIEJSCE W KONKURSIE

Drugie miejsce przyznaję Pani Martynie Piętak za lekki, wpadający w ucho, dowcipny wierszyk, oddający radość robienia: czegoś z niczego.

III MIEJSCE W KONKURSIE

Trzecie miejsce przyznaję Pani Ewelinie Kapowicz za twórcze narzekanie i piękne decoupagowanie.”

Pozdrawiam serdecznie

Krzysztof Strumiłł-Pietraszkiewicz

 

Ponadto trzy osoby, które zamieściły banerek proszę o podanie na mój e-mail swoich danych z adresem do wysyłki upominków:

Wylosowałam osoby: deco-pasja, Bettina, agach222

 

Gratuluję wszystkim wygranym i proszę Pana Ryszarda, Panią Martynę i Panią Ewelinę o zgłoszenie się telefonicznie w dogodnym terminie : 508 26 26 32 w celu ustalenia odbioru nagród.

Pozdrawiam, jak zwykle późną nocą, albo wczesnym rankiem 🙂

Asket

 

 

1 thought on “Podsumowanie konkursu jubileuszowego, ogłoszenie wyników”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top