Decoupage Blog i Szkoła Asket

pudełko na herbatkę z cytrynkami…Spełniłam marzenie

Zostałam zaproszona do programu poradnikowego w TV Puls, pod tytułem „No problem”. Rozwiązują tam problemy różnych rodzin i spełniają marzenia tych osób. Jednym z takich marzeń było nauczenie się techniki decoupage, więc poproszono mnie jako eksperta w tej tematyce, abym pomogła je spełnić :).

Emisja z moim udziałem odbędzie się w najbliższy piątek w tym programie o godz. 12.30. To tylko kilka minut, ale jeżeli ktoś będzie w tym czasie w domu, ma tv Puls i chciałby mnie zobaczyć, to zapraszam :). Ja niestety nie będę mogła o tej porze.

……

Poniżej kolejne pudełko na herbatę. Tym razem kolor pasujący do kuchni w niebieskościach. Na wierzchu tylko przykleiłam papier z cytrynkami. Całość wylakierowana na super-super połysk, co widać na zdjęciach (serwetka odbija się na boku pudełka)

DECUPAGE

DECOUPAGE herbaciarka

1 thought on “pudełko na herbatkę z cytrynkami…Spełniłam marzenie”

  1. Gratulacje . Szkoda że za późno się dowiedziałem bo bym obejrzał. Taki występ w programie to bardzo fajna promocja dla pracowni. Było jakieś większe zainteresowanie tematem decoupage po jego emisji ludzie dzwonili , przychodzili do pracowni ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top