Decoupage Blog i Szkoła Asket

Postawcie lampiony, zawieście latarnie

Bardzo dziękuję Wam za komentarze pod poprzednim postem dotyczącym zagadki. Mieliście rację, zdjęcie przedstawia kalendarz adwentowy w postaci choinki, który będzie można wykonać na warsztatach świątecznych już niedługo. 

To, co kojarzy mi się nieodłącznie ze świętami to światło świec i lampionów. Delikatnie podskakujący płomień świec wydaje się cieszyć razem z nami w te uroczyste i pełne ciepłej atmosfery dni. Dlatego na warsztatach co roku dekorujemy lampiony, a w tym także latanię.

Dużo jeszcze pracy przede mną, i kilka projektów świątecznych się dopiero robi, ale w piątek na 17.30 zapraszam na warsztat Bajeczny Lampion Świąteczny (cena warsztatu 185 zł).  Warsztat ten powtarzam co roku od kilku lat, bo cieszy się dużą popularnością. Ze zwykłego kieliszka można wyczarować takie cacko. Oto kilka przykładów:

lampion asket

lampion z kieliszka

lampion z kieliszka

W sobotę 27 października (11-15.00), natomiast po raz pierwszy zapraszam na nowy warsztat z lampionem w kształcie latarenki. Kilka lat temu wymyśliłam taką oto dekorację, ale tamta latarnia była bardzo duża, bo miała aż pół metra. Potem widziałam w necie różne jej wariacje i prośby kursantów, aby zrobić taki kurs. Więc oto jest . Jest to propozycja dla tych, którzy lubią większe formy, bo latarnia jest duża – ok. 30cm wysokości bez rączki. Na zdjęciach kilka przykładów w jaki można będzie ją udekorować na zajęciach. Cena za warsztat wynosi 230 zł, jednak jednorazowa promocja na tę sobotę 27-go to 180 zł. Serdecznie zapraszam.

latarnie świąteczne

 

Latarnie na zdjątkach wyglądają tak sobie, nie widać niestety wielu szczegółów, które dodają im uroku, jak brokat, konturówki, sztuczny śnieg itd. 

 latarenka - lampion świąteczny

winter lantern

lampion duży

poisentia

lampion duży

Wszystkie info o kursach jest tutaj

 

Serdecznie zapraszam!

pozdrawiam Asket

1 thought on “Postawcie lampiony, zawieście latarnie”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top