Decoupage Blog i Szkoła Asket

Retro Pudełka Decoupage z Krakelurą oraz wtorkowe spotkanie

W najbliższy wtorek, 14 kwietnia zapraszam na godz. 17.30 na comiesięczne spotkanie dla miłośników decoupage, jak zwykle wstęp na spotkanie jest wolny, ale trzeba przynieść ze sobą jako bilet wstępu własnoręcznie udekorowaną pracę oraz coś słodkiego do kawy/herbaty. Gorące napoje są za darmo w ramach spotkania.

Chciałam Wam dzisiaj pokazać kilka pudełek uczennic Szkoły Decoupage z techniką jedno i dwuskładnikowych spękań, zwaną po polsku krakelurą, albo z angielskiego crackle.

 pudełko decoupage, crackle

crackle na szkatułce decoupagejak zrobić crackle - kursy decoupage w WarszawieNiektóre prace są bardzo postarzane techniką shabby chic i patyną, dlatego są w tzw. stylu vintage.

kursy decoupage w Warszawie - decoupage na opak

decoupage w stylu vintage krakle jednoskładnikowe w decoupage na opak decoupage w stylu vintage - pudełko kwadratoweJeden obrazek z damą w brązowym kapeluszu szczególnie upodobały sobie Panie na szkatułkę – choć pudełka są z różnych kursów w przeciągu roku.

kwadratowa szkatułka vintage - z damą retro i kotkiem

Do wszystkich prac użyto retro papierów z serii Asket Design Collection, które można zobaczyć i ew. kupić w mojej pracowni lub internetowo tutaj,

papier do decoupage  z damą

papier do decoupage  z damą

Pozdrawiam serdecznie

Asket

P.S.

Spotkanie jest 14 kwietnia, we wtorek, a nie 13- go przepraszam za pomyłkę.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top