Decoupage Blog i Szkoła Asket

Rozwiązanie plażowej zagadki

Muszę przyznać, że rozwiązanie zagadki plażowej okazało się dość trudne i bardzo emocjonujące :). Po kilku moich drobnych podpowiedziach nareszcie udało się wyłonić zwycięzcę! Najszybciej prawidłowej odpowiedzi udzieliła osoba kryjąca się pod danymi:

Gość: reni, 77-255-28-18.adsl.inetia.pl
2013/08/05 14:34:48
typuję „rezerwat przyrody”
nauczyciel30@wp.pl

Zatem gratuluję wygranej, proszę na e-maila asket@tlen.pl o podanie swoich danych do wysyłki nagrody 🙂 Wszystkim pozostałym bardzo dziękuję za dobrą zabawę, dziękuję także za życzenia dobrego wypoczynku. Istotnie to są moje najdłuższe wakacje od ponad 10 lat i bardzo się z nich cieszę.  Poniżej całe zdjęcie z rozwiązaniem zagadki!

konkurs letni rozwiązany

Ten słup stoi na plaży w Łebie, którą codziennie odwiedzam. Nie jest to główna plaża, na której siedzi z milion osób (czasami nie można tam postawić nogi, żeby nie wejść komuś na ręcznik), tylko plaża położona trochę dalej. Jest więcej miejsca, zdecydowanie mniej ludzi i piękniejsze widoki. Nie lubię wielkich skupisk ludzkich, dlatego to miejsce wyjątkowo lubię. Codziennie wzdłuż tego brzegu morza urządzam sobie godzinne spacery w tą i z powrotem. Polepszam swoją kondycję (niestety ostatnio ją bardzo zaniedbałam), kontempluję i regeneruję swoje siły psychiczne :). 

Wakacje asket

__________________

Aby nie było gołosłownie i bez dekupażowych cacyków, poniżej deseczka w stylu shabby chic wykonana przeze mnie na jednym z kursów Malarski Decoupage jako pokaz.

Decoupage cieniowania malarskie

Deseczka ma po bokach dziurki, więc zamierzam przewlec przez nie tasiemkę i zrobić obrazek-zawieszkę do mojego pokoju.

Malarski dekupaż

Na nowy tydzień życzę Wam wiele dobrej energii i dużo więcej mocy, prosto ze słonecznej Łeby 🙂

Asket

Wakacje asket—————————————————

decoupage kurs1 thought on “Rozwiązanie plażowej zagadki”

  1. Witam się u Ciebie na blogu. Piękne wakacyjne zdjęcia! Czuję bratnią duszę, bo ja też lubie się fotografować. Twoje Inspiracje wspaniałe.
    Próbuję odnawiać stare meble i dodatki w stylu shabby shick. A moja wiedza tylko blogowa. Caly czas sie uczę. Oprócz blokoweg mieszkanka mam do dyspozycji ” artystycznej” stary dom do remontu. Tylko mój mąż nie przepada za tym nadmiernie kobiecym stylem. Pozdrawiam.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top