Decoupage Blog i Szkoła Asket

Szczęśliwego Nowego Roku2014!

Wszystkim moim czytelnikom i tym stałym, i tym okazjonalnym chciałabym życzyć wspaniałego Nowego Roku 2014, oby był lepszy od poprzedniego, a najlepiej najlepszy ze wszystkich które dotąd Wam się zdarzyły.Choinka shabby chic

Koniec roku zawsze w mniejszym lub większym stopniu skłania nas do refleksji i podsumowań dotychczasowych naszych doświadczeń w ostatnim czasie. Ten rok na pewno jest dla mnie przełomowy, choć nie zdarzyło się w nim za wiele spektakularnych rzeczy.

Powyższe zdjątko jest z mojej choinki w pracowni, którą w tym roku nie zdążyłam pokazać przed świętami, ale więcej zdjątek pokażę jeszcze niedługo.

Poniżej natomiast choinka wiktoriańska zrobiona na ostatnim pokazie podczas spotkania dla miłośników decoupage. 

choinka wiktoriańska

choinka wiktoriańska

Choinka nie jest decoupage, ale dekoracja w sam raz wpasowała się do mojego pokoju, w którym stoi na  parapecie okna, obok zegara i starych dekoracji które już pokazywałam. chciałam zrobić coś kolorowego, błyszczącego i oto ona.

 choinka wiktoriańska

choinka wiktoriańska

Niestety zdjęcia nie oddają całego uroku choinki, która błyszczy się i iskrzy zielonymi drobinkami tzw.deco ice i brokatu.choinka  dekoracja na okno - w stylu retro

Miłego sylwestra życzę!

1 thought on “Szczęśliwego Nowego Roku2014!”

  1. Bardzo lubię twój blog. Ja też mam swój, ale nikt o nim nie wie 🙁 . Tak naprawdę robię go dla siebie. Szczęśliwego nowego roku .

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top