Decoupage Blog i Szkoła Asket

Wakacyjna Art Szkoła Asket NOWE TERMINY – Nowości!

Pytacie mnie, czy w wakacje będą organizowane kursy i Szkoła Decoupage. Tak, oprócz urlopu, który planuję na początek sierpnia pracownia będzie działała normalnie. Cały czas coś się dzieje, i często nie mam czasu uzupełnić terminarza kursów.

Wakacyjna Szkoła Decoupage  – Etap I odbędzie się już w dniach 14-19 lipca. Dla osób, które mają teraz urlop i chciałyby zgłębić tajniki tej pięknej techniki teraz jest najlepszy czas, aby zafundować sobie fajne wakacje w stolicy.

Dla osób, które chciałyby nauczyć się KOMPLEKSOWO różnych technik postarzania i dekorowania  mebli (czyli dużych powierzchni) oraz malowania różnych efektów na różnych przedmiotach użytkowych zapraszam na nowe warsztaty pt.:

„Szkoła Shabby Chic- Stary Szyk™– Malowanie i Postarzanie Dekoracyjne Mebli i Przedmiotów”

Warsztaty będą składały się z dwóch etapów po 56 godzin lekcyjnych, czyli całość 112 godz.

I ETAP tego szkolenia Szkoły Shabby Chic – Stary Szyk – 21-26 lipca (56 godz.) (II etap 56 godz. planowany jest na wrzesień br) – całość kursu, czyli przy zapłacie za oba etapy to inwestycja 4000 zł.(brutto), jeżeli płaci się za każdy etap osobno, to koszt każdego etapu to 2200 zł brutto.

Uczestnik otrzymuje zaświadczenie z ukończenia każdego etapu oraz dyplom ukończenia całego kursu – w przypadku ukończeniu obu etapów.

23-28 sierpnia br. odbędzie się Wakacyjna „Szkoła Decoupage – Christmas Edition – Szkoła Decoupage Wydanie świąteczne” – Będzie to kompleksowe szkolenie z  ozdób, głównie bombek w różnych kombinacjach artystycznych – 6 dniowy kurs zawierający 60 godz. lekcyjnych. Jest to szkolenie dla osób kochających ozdoby świąteczne i Boże Narodzenie. Okres wakacyjny to wbrew pozorom najlepszy okres do wykonywania ozdób na Boże Narodzenie, jeżeli mamy dużo do zrobienia i chcemy zdążyć na czas! Szczególnie, jeżeli chcemy nauczyć się dekorowania bombek. Będziemy dekorować bombki i nie tylko na bardzo różne sposoby. Całość szkolenia to inwestycja 1800 zł brutto. Uczestnik otrzymuje zaświadczenie z ukończenia kursu oraz dyplom ukończenia Christmas Edition Art Szkoły Asket.

 

Rezerwacja miejsc na wszystkie kursy – można się zgłaszać telefonicznie: 508 26 26 32. Ze względu na dużo pracy mam mało czasu na odpowiadanie na maile.

———————————

Od września br Szkoła Decoupage zostanie uruchomiona także w dwóch trybach stacjonarny- tygodniowy: I ETAP 22-27 września

oraz tryb weekendowy I ETAP: 6-7.09, 11-12.10 i 8-9.11

II ETAP weekendowy: rozpoczyna się 4-5 października

Można się zgłaszać telefonicznie: 508 26 26 32

Więcej informacji o Szkole Decoupage tutaj

 

Najbliższe kursy w tym tygodniu:

Jutro, czyli 24.06 we wtorek od 17.00 odbędzie się warsztat słodka zawieszka 3d z babeczkami.

W środę 25.06 od godz. 16.30 odbędzie się warsztat Zegar collage w stylu Vintage.

w piątek 27.06 od godz. 11.00 odbędzie się warsztat konewka metalowa z efektem malowania koronki i crackle jednoskładnikowym.

Jeżeli ktoś chciałby w tym czasie do nas dołączyć, to zapraszam – można zgłaszać się tel. 508 26 26 32

Poniżej kilka prac studentek z II etapu Szkoły Decoupage. Tematem było połączenie kompozycji różnych wzorów z decoupage.

decoupage i decorative painting - art szkoła asket

decoupage i decorative painting - art szkoła asket

decoupage i decorative painting - art szkoła asketdecoupage i decorative painting - art szkoła asket

decoupage i decorative painting - art szkoła asket

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top