Decoupage Blog i Szkoła Asket

DECOUPAGE 3D

Konewka tego typu w zimowej odsłonie „chodziła za mną” kilka lat, odkąd zobaczyłam podobną u Kasi Liszki z dawnej Carty. W tym roku zawzięłam się i zdecydowałam, że jednym z warsztatów świątecznych będzie taka konewka. Wykonana w technice DECOUPAGE 3D, czyli z trójwymiarowymi elementami. I oto w moim wydaniu:

Decoupage 3D

Miałam trochę pod górkę, bo motywy domków były letnie, musiałam przerobić je na zimowe. Dlatego cała kompozycja zawiera różne motywy z różnych papierów ryżowych i serwetek.

kamieniczka domek na konewce decu 3d

Niestety jak większość moich prac, ta też jest pracochłonna, ale fajnego efektu nie pokaże żadne, nawet dobre zdjęcie. Decoupage wypukły na początku mojej przygody z decoupage mi się nie podobał. Wydawał mi się trochę tandetny, ale z każdą pracą wykonaną w tej technice, podobał mi się coraz bardziej. Szczególnie nadaje się do bajkowych motywów zimowo-świątecznych. I taka jest także konewka. Zaśnieżona i skuta mrozem i lodem. Jak prawdziwa zima! Wystarczy wyobrazić sobie kogoś, kto w niej mieszka. W małej, przytulnej konewce 🙂

Kliknij na zdjęcie:

decupage 3d na konewce

Chciałabym zrobić jeszcze jedną w ciemnej kolorystyce, ale nie wiem, czy do warsztatów zdążę. W każdym razie, jest to propozycja, bo na warsztatach wykonamy podobne, nie takie same. Więcej na mojej stronie, w zakładce warsztaty, czyli

TUTAJ.

Najbliższy termin  tych warsztatów to 28 października, piątek, godz. 17.00-22.00, ale można umówić się w tygodniu od rana (tel. 508 26 26 32)

Kliknij na obrazek, aby powiększyć:

jak zrobić decoupage

A w mojej pracowni dużo nowości: bombki, papiery, wydłużenie działania godzin sklepu pracowni. Wszystkie te informacje już niebawem.

1 thought on “DECOUPAGE 3D”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top