Decoupage Blog i Szkoła Asket

Pisanki Decoupage- Ptaszkowo

Pisanki decoupage

To już ostatnia porcja jajek z tego roku. W sumie zrobiłam piętnaście wydmuszek z nowymi motywami. Poniżej wstawiam koszyczek chyba ze wszystkimi wydmuszkami. Ta ostatnia tura, której jeszcze nie pokazywałam to pisanki decoupage gównie z motywami ptaszkowymi. Wiem, że robiłam już wydmuszki z ptaszkami w poprzednich latach, ale ptaszki na jajkach lubię najbardziej.

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć:

oryginalna dekoracja w stylu vintage shabby chic - wydmuszka gęsia

Ciężko im było zrobić zdjęcia, bo wszystkie jajka są wylakierowane na błyszczącą porcelankę. Każdy odbłysk lampy i słonecznego światła był na nich widoczny. Poniżej widać bliki:

oryginalna dekoracja w stylu vintage shabby chic - wydmuszka gęsia
pisanki decoupage

Wszystkie te wydmuszki mają dwuskładnikową krakelurę, czyli spękania. decoupage jajko - spękania - wielkanocwielkanocne jajka decoupage - jak zrobić jajkawielkanocne jajka decoupage - jak zrobić pisanki na wielkanocpo wielkanocy - dekoracje święteczne na sprzedażDo wykonania wydmuszek w stylu vintage wykorzystałam w sumie dwa nowe papiery z tego roku. W 057 i W 061, poniżej wstawiłam zdjęcia. jak ozdobić JAJKA NA WIELKANOCwielkanocne ozdoby vintage ozdoby świąteczne jak ozdobić stół stylowo

Część wydmuszek była wykonana w technice transferu, a część w tradycyjnym decoupage.

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć:

spękania na jajkach jak wykonaozdabianie wielkanocneg stołuhome decor decopage

Np. na tym jajku spękania są słabo widoczne, bo są złote, nie było jak tego zrobić na zdjęciu. Poza tym tło jest jasne, więc złoto nie wychodzi na plan pierwszy. papiery do decoupagepapiery do decoupageKliknij na zdjęcie, aby powiększyć:

pisanki z ptaszkami w koszykuTutaj jest papier, z których wykonałam powyższe wydmuszki,

papier do decoupage - ptaszki

papier do decoupage - ptaszki

Pozdrawiam Was serdecznie,

Asket

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top