Decoupage Blog i Szkoła Asket

Kielich Czarny, Rozświetlające Złocenia

Wiosenno-świąteczne porządki u mnie już się robią (a jak u Was?), dlatego pokazuję na szybko piękny kielich ze złoceniami, jaki wykonała na jednym z ostatnich warsztatów przed świętami Basia. Pozdrawiam Cię Basiu serdecznie!

złocenia w dekupażu klasycznym

Kielich powstał z papieru Asket Collection ED 180. 

papier decoupage białe róże

dekupaz na szkle wazon i złocenia

Damy i napisy zostały odcięte. Tak często jest z papierem, że wybieramy tylko to, co nam się podoba i tworzymy kompozycję. Nie zawsze trzeba wszystko przyklejać

dekupaz na szkle wazon i złocenia

Pomimo czarnego tła zastosowane złocenia powodują, że kielich nabrał eleganckiego „bogatego” charakteru. Złote płatki harmonizują z kolorem środków rozkwitniętych róż.

decoupage na czarnym tle - plus rozświetlające złocenia

Na przedmiotach kolor czarny zwykle sprawdza się motywami w nasyconych kolorach, lub przy zastosowaniu kontrastu, który zastosowała Basia. Białe róże na czarnym tle. Mam nadzieję że kielich na bogato Wam się spodoba.

 

Przed świętami na moim blogu jeszcze będzie jajecznie. Udało mi się dzisiaj zrobić zdjęcia moich tegorocznych wydmuszek gęsich. Będzie minimalistycznie, bo planowałam zdjęcia w plenerze, ale pogoda niestety niedopisała. Cały dzisiejszy dzień wiał zimny wiatr, panowała mglista mżawka i deszcz. Brrr, niecierpię takiej pogody, zwłaszcza wiosną, kiedy to spodziewam się słońca, a nie jesiennej aury. 

Pozdrawiam serdecznie

Asket

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top