Decoupage Blog i Szkoła Asket

Nowe Wielkanocne Nie-Pisanki Decoupażanki

W dzisiejszy Wielki Piątek, większość z Was jest już pewnie zaganiana i zajęta przygotowaniami do świąt. U mnie już spokojniej. Moja rodzina jest mała, więc nie mam dużo roboty, oprócz corocznych wiosennych porządków, w tym roku chciałabym tylko pomalować kilka sprzętów, które w moim nowym domu straszą niedopasowanym kolorem. Mam nadzieję, że pokażę wkrótce niektóre metamorfozy.wydmuszka z pejzażem

Obiecując Wam jeszcze przed świętami trochę nowości, chciałam dzisiaj pokazać kilka tegorocznych wydmuszek jakie zrobiłam z nowego tegorocznego papieru z kolekcji W 058

Każdą z wydmuszek zrobiłam w trochę innym stylu. Mnie najbardziej podoba się wydmuszka z białymi reliefami, chyba ze względu na piękny pejzaż z kwiatami wiśni oraz, że jest biała i czysta. Ostatnio biała czysta biel podoba mi się najbardziej.

wydmuszka z pejzażem

Wydmuszka w stylu folk poniżej z pięknym pejzażem i stokrotkami z ptaszkami wymagała najwięcej pracy, bo oprócz motywu, wszystko zostało domalowane.wydmuszka z pejzażemwydmuszka z pejzażemTa wydmuszka poniżej to typowy przykład wydmuszki w stylu shabby chic. Wypłowiały pejzaż z różyczkami i stos postarzanych reliefów:

wydmuszka z pejzażemwydmuszka z pejzażem

 wydmuszka z pejzażem

Ta wydmuszka jest najbardziej wiosenna: wiejski pejzaż wiosenny z ptaszkami i z gałązkami domalowanymi konturówką:wydmuszka z pejzażemwydmuszka z pejzażemwydmuszka z pejzażemwydmuszka z pejzażemwydmuszka z pejzażemwydmuszka z pejzażemwydmuszka z pejzażemPoniżej papier, z którego zrobiłam powyższe gęsie wydmuszki. Z tego papieru zrobiłam także wydmuszkę na czarnym tle, ale pokażę ją w następnym poście.

wiosenne pejzaże widoki papier do decoupage

wydmuszka z pejzażem

kliknij poniżej na zdjęcie, aby powiększyć:

wydmuszka z pejzażem

Pozdrawiam przedświątecznie

Asket

******************

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top