Decoupage Blog i Szkoła Asket

KONKURS JUBILEUSZOWY – na 5 lecie pracy trenerskiej

Niniejszym Ogłaszam
KONKURS JUBILEUSZOWY
pt.: „Decoupage i ja”
podtytuł: Opowiem Ci moją historię
Do wygrania Nagroda warta minimum 750 zł!

Regulamin konkursu:
1. Konkurs potrwa od 22 lutego do 11 kwietnia 2011 r. i będzie podzielony na dwa etapy:
I etap do 31 marca do godz. 24.00 , II etap do 11 kwietnia do godz. 24.00.

2. Wszystkie osoby przystępujące do konkursu, akceptują regulamin konkursu, poprzez wysłanie e-maila na adres: pracownia@pasjadecoupage.pl ze swoim zgłoszeniem.

3. Tematem konkursu jest napisanie historii na swój temat w połączeniu z decoupage oraz zilustrowanie to zdjęciami. Tematyka jest dowolna. Będą liczyły się oryginalne pomysły. Nie chodzi mi o opisanie swojego życiorysu, ani wyliczanie osiągnięć decoupażowych, choć może to też być ciekawy pomysł. Do konkursu może przystąpić zarówno osoba, która rozpoczęła swoją przygodę z decoupage tydzień temu, jak i taka która zajmuje się decu już kilka lat.

4. Zdjęcia mogą przedstawiać np. Ciebie przy pracy, twój kącik decoupage, twoje prace decoupage , zmagania, czyli wszystko, co będzie się wiązało z Twoją historią.

5. Pierwszy etap:
5.1. Przysyłanie tekstu oraz zdjęć w jednym e-mailu na adres pracownia@pasjadecoupage.pl . Ten etap potrwa do 31 marca.
5.2. Do konkursu zakwalifikują się osoby, które przyślą swoje zgłoszenie w postaci: tekstu w objętości od 2000 do 3000 znaków (ze spacjami) oraz od 3 do 5 zdjęć. Wszelkie odstępstwa od tych norm będą odrzucane jako niezgodne z regulaminem.
5.3. Tekst musi być załączony (nie bezpośrednio napisany w e-mailu) w formacie txt. Jest to najprostszy format tekstowy, który można uzyskać np. kopiując z worda do notatnika.
5.4. Zdjęcia muszą być wyraźne, przysłane w formacie jpg, o rozmiarze szerokości (w poziomie) 500 pikseli. Długość zdjęcia (w pionie) jest dowolna. Zdjęcia muszą być opisane czego dotyczą (najlepiej, gdy mają nadane nazwy: ja, moja praca, pudełko itd.) Wszelkie zdjęcia niewyraźne, bez opisu będą odrzucane jako niezgodne z regulaminem.
5.5. W e-mailu oprócz załączonych zdjęć oraz załączonego pliku z tekstem podaj swoje imię i nazwisko oraz kontakt do siebie (przynajmniej e-mailowy) oraz deklarację, że jesteś właścicielem zdjęć i zrobionych na zdjęciach dekoracji.
5.6. Przysłanie mailem swoich zdjęć oraz tekstu oraz wymienienie swojego imienia i nazwiska jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowanie ich na blogu http://asket.blox.pl/ oraz na stronie http://pasjadecoupage.pl
5.7. Pierwszy etap zakończy się poprzez opublikowanie na blogu http://asket.blox.pl/ listy osób które zakwalifikowały się do drugiego etapu. W przypadku dużej liczby zgłoszeń będzie to liczba maksymalnie 10 osób.
5.8. W przypadku zgłoszenia się do konkursu mniej niż 5 osób, konkurs zostanie odwołany, a uczestnicy otrzymają nagrody pocieszenia.

6. Drugi etap: to stopniowa prezentacja na blogu wszystkich zakwalifikowanych opowieści wraz ze zdjęciami oraz wybór zwycięzcy. 12 lub 13 kwietnia na blogu http://asket.blox.pl/ zostanie ogłoszony zwycięzca oraz drugie i trzecie miejsce.

7. Wyboru zwycięzcy dokona Krzysztof Pietraszkiewicz – dziennikarz, artysta fotograf oraz pisarz z kilkudziesięcioletnim stażem zawodowym. Jest osobą postronną, nie związaną z decoupage. Krzysztof będzie oceniał pomysł, oryginalność i formę literacką. Pod uwagę będzie brany całokształt prezentowanego materiału, zarówno zdjęcia jak i tekst.


NAGRODY W KONKURSIE:

1. Zwycięzca otrzyma: darmowe uczestnictwo w trzech, dowolnie wybranych przez siebie grupowych kursach decoupage (od pierwszego do trzynastego stopnia) prowadzonych przeze mnie w mojej pracowni w dowolnym terminie do 30 września 2011 roku (o ile będą miejsca wolne w danym terminie). Nagroda warta jest minimum 750 zł!

2. Otrzymujący II miejsce w kolejności otrzyma darmowe uczestnictwo w jednym, dowolnie wybranym przez siebie kursie grupowym (od pierwszego do trzynastego stopnia) , prowadzonym przeze mnie w mojej pracowni w dowolnym terminie do 30 września 2011 roku (o ile będą miejsca wolne w danym terminie) Nagroda warta jest minimum 250 zł!

3. Otrzymujący III miesjce otrzyma bon na zakupy w wysokości 100 zł w mojej pracowni- sklepie stacjonarnym.

Zapraszam do dzieła!

 

Osoby, które mają swoją stronę www, np. swój sklep internetowy, bloga itd i wstawią poniższy banerek z linkiem do tego konkursu na swoją stronę, będą mogły otrzymać ode mnie także nagrodę. Osoby te proszę o zgłoszenie się pod tym postem w komentarzu z podaniem swojej strony internetowej. Jeżeli osób będzie dużo wylosuję trzy, które otrzymają ode mnie zrobione przeze mnie decoupage.

Oto banerek:

baner konkurs asket

(obrazek można podlinkować do pliku: http://asket.blox.pl/resource/konkurs_jub.jpg)

 

link do strony z konkursem:

http://asket.blox.pl/2011/02/KONKURS-JUBILEUSZOWY-na-5-lecie-pracy-trenerskiej.html

 

pozdrawiam serdecznie

Asket

1 thought on “KONKURS JUBILEUSZOWY – na 5 lecie pracy trenerskiej”

  1. Witam 🙂 Ponieważ decoupage wciąga mnie codziennie bardziej i bardziej, a dowody na to ze moja praca komus się podoba i nie idzie na marne dodaje mi skrzydeł – chciałabym przystąpić do konkursu. Pani prace są mi znane i mają ten swój styl, który jest rozpoznawalny. Sa jedyne w swoim rodzaju 🙂
    pozdrawiam, eda http://www.dodeco.blogspot.com

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top