Decoupage Blog i Szkoła Asket

Pudełko do serducha i parę słów wstępnych o konkursie

Tak jak obiecałam, ale z małym opóźnieniem pokazuję pudełko które zostało wykonane w technice transferu oraz w technice country painting lub pittura country. To nic innego jak po prostu zagraniczna nazwa malowania dekoracyjnego.

pudełko na herbatkę

Serduszko także zostało wykonane w technice transferu.

technika transferu z wydruku

tranfer z wydruków

Robiąc obie prace nie miałam na myśli kompletu, ale tak wyszło.

sentymentalne serduszko technika transferu wytrawianie papieru

Chciałam wszystkim podziękować za udział w sondzie, wkrótce nowa sonda i oczywiście konkurs. Nie będę się powtarzać i kopiować własnych konkursów sprzed lat, dlatego tym razem chcę przygotować dla wszystkich moich czytelników coś specjalnego. Tak naprawdę konkurs ten miał się odbyć jeszcze w zeszłym roku, ale(biję się w pierś) z mojej winy braku czasu się nie odbył. Dobrze tylko, że nie podzieliłam się tym pomysłem z osobami postronnymi, bo znalazłabym go pewnie teraz na czyimś blogu : )A tak…. figa z makiem 😛

Konkurs nazywam jubileuszowy, bo 5 lat temu dokładnie 12 lutego przeprowadziłam pierwszy kurs jako trener. Dużo już czasu upłynęło od tej daty i nie mogę wprost uwierzyć, że to tyle już lat. Po raz pierwszy chciałabym, aby wzięły w nim osoby, które niekoniecznie są biegłe w decoupage. Dobrze wiadomo, że gdy konkurs dotyczy tylko umiejętności technicznych, osoby które dopiero co raczkują nie mają szans na to, że uda im się wygrać ze „starymi wygami decoupażowymi”. Ponieważ główną nagrodą będą moje trzy kursy, także osóby początkujące będą mogły skorzystać z mojej wiedzy, gdy wygrają.

Zatem do piątku, bo w piątek przedstawię ostataczne zasady tego konkursu.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie

P.S.

Zapomniałam powiadomić, że najbliższe spotkanie decoupażowe odbędzie się 25 lutego, w piątek od godz. 16.00-21.00

1 thought on “Pudełko do serducha i parę słów wstępnych o konkursie”

  1. czekałam wczoraj na konkurs, zaglądałam na Pani stronę co chwilę a tu nic, konkursu nie ma 🙁

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top