Decoupage Blog i Szkoła Asket

Rozdawajka – papiery do decoupage

Aktualizacja, dodano: 25.05.2013.

Bardzo wszystkim dziękuję za wzięcie udziału w zabawie. Niniejszym zamykam możliwość dodawania komentarzy. Post z losowaniem umieszczę w poniedziałek wieczorem. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam miłego weekendu.

Asket

Już jutro pojawi się kilkanaście nowych wzorów moich papierów na stronie internetowej tutaj. A dla wszystkich czytelników bloga mam niespodziankę w postaci moich papierów.

Wylosuję 3 osoby, które otrzymają każda po 5 losowo wybranych przeze mnie papierów z całej mojej kolekcji. Oczywiście ja pokrywam także przesyłkę na terenie Polski.

Osoby, które mają swoje blogi, proszę o zamieszczenie na swojej stronie informacji o rozdawajce oraz o wpisanie komentarza pod tym wpisem wraz ze swoimi danymi oraz adresem mailowym.

Osoby, które nie mają swoich blogów także mogą wziąć udział w zabawie, ale muszą obowiązkowo wpisać w komentarzu swoje imię i nazwisko, e-maila oraz miejscowość z której pochodzą.

Uwaga! Aby wziąć udział w zabawie, w komentarzu dodatkowo pod tym postem proszę wpisać Waszą ulubioną parę romantyczną z filmu lub książki. Można podać ich imiona i podać tytuł filmu lub książki.

Jeżeli nie będzie wszystkich tych informacji – nie będę tych osób brała pod uwagę w losowaniu.

Podaję przykład komentarza:

„Cześć, tu Anna Krasowska z Ciepielnic,  mail : akras@tlen.pl, moi ulubieńcy to Kate i Heathcliff z Wichrowych Wzgórz Emily Bronte” 

papier do decoupage

papier do decoupage

Koniec zabawy nastąpi 24 maja, w piątek, zatem można się do ostatniej chwili wpisać.

SPOTKANIE – już jutro!

Zapraszam także na jutrzejsze spotkanie dla zakręconych deku – od godz. 17.30 – jak już wcześniej napisałam będę dekorowała szuflady starej komody. W jakie wzory? zobaczycie na spotkaniu 🙂 Jak zwykle proszę weźcie ze sobą jakąś fajną własnoręcznie zrobioną pracę decoupage oraz  coś słodkiego do kawy 🙂

Pozdrawiam serdecznie 🙂

1 thought on “Rozdawajka – papiery do decoupage”

  1. Witam serdecznie.
    Nazywam się Anna Fabjańska z Piły szyndzia@tlen.pl moi bohaterowie romantyczni to Jack Dawson i Rose De Witt z Titanica.
    Jestem pod wrażeniem twoich prac i pomysłów, szkoda że mieszkam tak daleko od Warszawy ale jesteś inspiracją dla mnie.Pozdrawiam

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top