Decoupage Blog i Szkoła Asket

Wieszaczek na klucze w jesiennym słońcu.

Nie mam za bardzo co pokazywać z decoupaży. Większość jest w jakieś fazie wykańczania. Przypomniałam sobie jednak o paru drobiazgach, m.inn. o wieszaczku zrobionym parę tygodni temu.

Mam teraz wielkie okno balkonowe w mojej pracowni i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa! W poprzedniej niestety nie było w ogóle okna. Normalnie nora była w stosunku do tego co mam teraz! Rozkoszuję się więc ostatnim słońcem kiedy mogę. Była dzisiaj piękna, słoneczna pogoda, więc położyłam go na podłodze i zrobiłam kilka fotek.

Położyłam crackle medium Herritage. Herritage ma 4 rodzaje crackli dwuskładnikowych.Small, Medium, Large i Extra Large. Nazwy poszczególne dotyczą nie wielkości oczek spękań, jak wielu sądzi, ale szerokości bruzd tworzących przez tzw. krok drugi (czyli step2 lub top coat). Im Większy rozmiar crackli tym szersze „koryta” spękań.

Herritage Medium Crackle

w rustykalnym stylu

HOME SWEET HOME

1 thought on “Wieszaczek na klucze w jesiennym słońcu.”

  1. Więcej optymizmu! Trzeba ćwiczyć i próbować na małych przedmiotach, deseczkach, obrazkach itd. Tylko temu się nie udaje, kto nie próbuje. Powodzenia życzę mimo wszystko. Asket

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top