Decoupage Blog i Szkoła Asket

Gwiazdkowa inspiracja

Inspiracją dla mnie często są stare filmy, zdjęcia, obrazy i książki z ilustracjami. Przemawia do mnie ich kolorystyka, sposób ukazania obrazu, uchwycenie tego piękna, które widzieli współcześni w owym czasie. Lubię to obserwować i czerpać z tego inspirację do moich prac. Czasami lubię sobie coś pooglądać dla samej przyjemności, delektować się majstersztykiem w dzisiejszych czasach prawie nie do podrobienia.

Poniżej fragment z pięknego, starego filmu z Judy Garland

 

W naszym rękodzielniczym światku wielu często myli inspirację z imitacją. Inspiracją może być wszystko, ale nie chodzi o to, aby pooglądać sobie różne blogi i pościągać pomysły stąd czy stamtąd, ale żeby poszukać trochę czegoś innego, czego inni jeszcze nie wymyślili.

Dlatego najlepsze inspiracje są te, które znajduje się gdzieś indziej, nie tylko w rękodzielniczej blogosferze.

Często przeglądam sobie obrazy na którymś z portali związanych ze sztuką np. art.com i mimo, że się na niej raczej nie znam, dużo inspiracji stamtąd czerpię.

Poszukajcie w Google, tam na pewno dużo znajdziecie,

a jutro, przed samymi świętami, jak wspomniałam sklep będzie otwarty od 13ej do 19ej. Wyprzedaż świątecznych bombek i papierów ryżowych oraz brokatów i śniegu – 20%.

Jutro także niespodzianka dla tych, którzy od dawna czekają na jakiś decoupage  krok po kroku, czyli urodzinowy kurs na koniec świata!

Dzisiej, około 23-24ej wylosuję osobę do której powędruje zawieszka, zatem, można się jeszcze wpisać w komentarzu do poprzedniego posta.

Pozdrawiam serdecznie i zmykam do dekorowania świątecznych choinek!

Asket

1 thought on “Gwiazdkowa inspiracja”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top